Group Şirketlerimiz

Şirketimiz; ürün yelpazesi  geniş olan mobilya ve dekorasyon malzemelerinin üretimini yaparak Türkiye geneline belirtilen ürün gruplarının toptan satışını üstlenmiştir. Aynı zamanda bayilerinden proje bazında gelen toplu siparişlerde, yani rezidans, otel, konut, villa, yurt, okul, anfi, sinema, pastane, fabrika, tiyatro, hastane, kafeterya, lokonta gibi özel yaşam alanlarının tamamında dekorasyon ve uygulaması anlamında büyük projelere ürün verme konusunda imzasını atarak, kalite güvencesi ile ayrıcalıklı hizmet vermektedir. Ayrıca Baydoor ve Bayfloor markası adı altında üretimini yaptığı tüm ürün modellerinin model tasarım ve marka tescillerini yaptırmış olup, iç oda kapısı – dolap kapakları – laminat parke – ahşap akustik panel gibi ürünlerinin Türkiye geneline bayiliklerini vererek, yaygın olan bir satış ağını oluşturmuştur. Sektördeki bütün yenilikleri takip ederek, teknolojik makine parkuru yatırımlarına ve arge geliştirmesine önem veren anlayışı ile ilkeli hizmet ve dürüst çalışma prensibinden ödün vermeden yoluna yeni başarılarını ekleyerek devam etmektedir.

Gelişen çağımızda tasarımın görsel anlamda önem taşıdığı  bütün yaşam alanlarında, sizleri konfor ve estetiğin tartışılmaz huzur verici rahatlığa kavuşturmak amacıyla sektörel anlamda güncel yeniliklerin tamamını takip ederek, bu yeni değişimlere ait model tasarımlarını sizlerle buluşturma arzusu ile sektörde her zaman lider bir firma olmayı hedeflemiş bulunmaktadır.

Gücünü  değerli çalışanlarımız ile değerli iş ortaklarımızdan alan firmamız, sektörel  değişimleri takip ederken kaliteli hizmet sunma yarışında markalaşan kimliğiyle kurumsal bir firma olarak tüm sektörün takdirini kazanan BAYDOOR markasıyla, yoluna emin adımlarla ve yeni başarılarını ekleyerek devam etmektedir.

Şirketimiz; ithalat ve ihracat odaklı çalışan bir firmamızdır. Group şirketlerinin üretiminde kullanabilmesi ve satışını yapabilmesi için yurt içinden  veya yurt dışından kaliteli Pvc – Mdf – Kereste vs. gibi ham madde tedariklerini sağlayarak kaliteli ürün alım tercihiyle farklı ürün gruplarına yönelik alımlarını gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra grup şirketlerinin Baydoor – Bayfloor markası adı altında üretimini yapmış olduğu dekoratif mobilya ve ahşap ürünlerinin dış pazara satışına yönelik ihracatını yaparak ülkeye katma değer sağlamaktadır.